علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بندر امام—


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر صفایی پس از  بازدید از  بنادر خوزستان(امام(ره)، خرمشهر، آبادان، اروند کنار، شادگان و چوئبده)، اظهار داشت:
پروژه های خوبی در بنادر خوزستان تعریف شده که یکی از پروژه های توسعه ای در بندر اروندکنار است، بر این اساس بهره برداری از اسکله این بندر و محوطه سازی در دستور کار است.
وی با بیان اینکه تجهیزات و امکانات مورد نیاز بندر چوئبده تامین خواهد شد، افزود: در زمینه لایروبی و دسترسی بندر چوئبده تصمیم های جدیدی اتخاذ شده است، در این میان بندر شادگان از وضعیت تقریبا خوبی برخوردار است، این بندر پروژه ای به ارزش ۸۰ میلیارد تومان در حال اجرا دارد که امیدواریم در هفته دولت به بهره برداری برسد.
صفایی با بیان اینکه در خصوص تردد دریایی بندر خرمشهر اقدامات خوبی صورت گرفته و برنامه های جدیدی نیز تعریف شده است، گفت: یکی از تصمیم های اتخاذ شده با هماهنگی ستاد اربعین، ایجاد زیربناهای لازم برای سفرهای زیارتی اربعین و عتبات عالیات از بنادر مسافری خرمشهر و آبادان است.
وی با بیان اینکه بنادر تابعه خوزستان ساماندهی خواهند شد تا شاهد رونق اقتصادی آنها باشیم، عنوان کرد: از این طریق شرایط را برای اشتغال آفرینی و بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی مردم منطقه فراهم خواهیم کرد.
صفایی با بیان اینکه پروژه های بزرگی در بندر امام(ره) در دست ساخت است و در هفته دولت بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان پروژه به بهره برداری می رسد، افزود: در حوزه کالاهای اساسی ظرفیت های جدیدی در بندر امام(ره) ایجاد خواهد شد.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *