همزمان با هفته پژوهش، بنادر و دریانوردی استان­های گیلان و بوشهر به عنوان بنادر برتر در پیاده سازی و استقرار نظام مدیریت دانش در سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شدند.

 

به نقل از پایگاه اطلاع ­رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، انتخاب بنادر و دریانوردی استان­های گیلان و بوشهر به مناسبت هفته پژوهش و در راستای تحقق ماموریت های پژوهشی در این سازمان و به موجب آنچه که «ترویج و تسلط گفتمان علمی در جامعه» خوانده می شود، به عنوان “بندر پژوهشی برتر” در سال ۱۴۰۱ معرفی و تقدیر شدند.

حسن بیک ­محمدلو، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر با اهدای لوح تقدیر جداگانه، از حسین یونسی، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان و محمد شکیبی نسب، مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر در توسعه و ترویج روحیه علمی و اقدمات موثر در خصوص تولید و مستندسازی دانش دریایی و بندری قدردانی کرد.

عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی در این لوح تقدیر آورده است: از اینکه آن اداره­ کل با نواندیشی ، نوآوری و فهم عمیق دانش و فناوری، نقش موثری را در پیاده سازی و استقرار نظام­مند مدیریت دانش در سازمان بنادر و دریانوردی برعهده داشته است، لذا به مناسبت هفته پژوهش در سال ۱۴۰۱، آن بندر به عنوان بندر پژوهشی برتر انتخاب می شود.

منبع

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *